Sfinansowanie nagród dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr. 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu

Z okazji Dnia Mamy, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu, wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorsko – Wokalnym „Radosne słowo – wiersz lub piosenka dla mamy”.
Fundacja Książąt Lubomirskich miała przyjemność objąć patronatem wydarzenie, oraz sfinansować nagrody dla WSZYSTKICH uczestników. Każdy z nich dostał nowoczesny zegarek odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.