PRZEWORSK - WAKACYJNE CZYTANIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

MUZEUM W PRZEWORSKU ZESPÓŁ PAŁACOWO- PARKOWY , MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W PRZEWORSKU ORAZ FUNDACJA KSIĄŻĄT LUBOMIRSKICH zapraszają mieszkańców miasta Przeworsk a także okolicznych miast do letniego czytania na świeżym powietrzu, w zielonym sercu miasta jakim jest park.

Jest to niepowtarzalna okazja do wypoczynku wśród parkowej zieleni, spacerując z książką w ręku, siedząc na ławeczce..., na kocyku, na trawie lub na przyniesionym ze sobą leżaku – wszystko zależy od indywidualnego wyboru.

Ponadto w niedzielę 19 lipca odbędzie się I LETNIE CZYTANIE. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do parku w godzinach od 15:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy!