Fundacja Książąt Lubomirskich i Święto Sandacza

Tradycji stało się zadość – kolejna edycja Lubniewickiego Święta Sandacza za nami. W tym roku organizatorzy wpadli na niecodzienny pomysł, aby zaprosić wszystkich uczestników do zabawy w stylu czasów PRL. Klimatyczna impreza, na której królował Sandacz.

Do tego panowała wspaniała atmosfera, odbyły się Wybory Miss Lubniewic 2013, wystawa „zabytkowych aut” , występy, konkursy, II Mistrzostwa w Grillowaniu Sandacza, a na deser gwiazda wieczoru Ania Rusowicz i dancing sprzed lat – tak w skrócie wyglądało tegoroczne Święto Sandacza.

Wydarzeniu towarzyszyły regaty na jeziorze Lubiąż, które zorganizowane zostały przez Lubniewickie Towarzystwo Sportowe Aktywni.

Fundacja Książąt Lubomirskich była partnerem tego wydarzenia, promującego w wyjątkowy i interesujący sposób malownicze, polskie miejscowości.

źródło: http://lubniewice.pl/n41,1,sandacz_2013.html#a859,7,g220,i_po_sandaczu.html